Kariera

Chcesz z nami
pracować?

Jeżeli cenisz sobie jakość, dołącz do naszego zespołu. Cenimy sobie ludzi, którzy profesjonalnie podchodzą do powierzonych im zadań, dlatego jeśli odnajdujesz się w środowisku, w którym wymagane jest sprawne działanie i otwarcie na potrzeby klienta, to będziesz cennym członkiem naszego zespołu.

Sprawdź, jakich pracowników obecnie poszukujemy lub wyślij CV do naszej bazy! Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego dla naszych klientów.

Aktualne
ofert pracy

Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Aktualnie brak ofert pracy

Kontakt

Masz pytania?

Przejdź do formularza

Karton Pak producent
opakowań kartonowych

Od 2002 roku zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych. Nasza firma działa na rynku już od wielu lat i w tym czasie zdobyła uznanie klientów dzięki najwyższej jakości naszych wyrobów oraz konkurencyjnym cenom.

Produkujemy opakowania w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów i dostarczyć im rozwiązań na miarę ich potrzeb. Dlatego w procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które pozwalają na
produkcję opakowań kartonowych w szybkim tempie i w dużej liczbie, bez straty jakości.

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne.
Kładziemy duży nacisk na jakość naszych wyrobów oraz na dbałość o środowisko naturalne. Nasze opakowania kartonowe są często wykonywane z surowców pochodzących z recyklingu, co pozwala nam na zmniejszenie naszego wpływu na środowisko.

Stawiamy także na innowacyjność i rozwój, dlatego ciągle pracujemy nad poprawą naszych procesów produkcji oraz wprowadzaniem nowych produktów i usług, które będą odpowiadać na potrzeby naszych klientów.