O nas

Zaufaj
doświadczeniu

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży (od 2002 roku) i tysiące zrealizowanych zleceń.

Przez ten czas nie tylko zdobyliśmy cenną wiedzę i nawiązaliśmy wiele wartościowych kontaktów, ale również nauczyliśmy się, jak ważne jest dostosowanie do klienta. W końcu nasz produkt ma służyć Wam, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ostateczny rezultat był więcej niż satysfakcjonujący.

Wierzymy, że współpraca i nastawienie na efekt to droga do sukcesu i tego się trzymamy na co dzień w naszej pracy. O tym jednak najlepiej przekonać się osobiście, do czego serdecznie zachęcamy!

Nowoczesny
park maszynowy

Wykorzystujemy nowoczesną technologię, aby usprawnić naszą pracę i dostarczać Wam jeszcze lepsze opakowania.

Szeroka oferta

Zapewniamy szeroką gamę rozwiązań i dopasowujemy opakowania pod względem wielkości, kształtu i gramatury do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze linie produkcyjne to dostęp do nowoczesnej technologii co gwarantuje wysokiej jakości produkt finalny maksymalnie spełniający oczekiwania odbiorcy.

Kariera

Chcesz z nami
pracować?

Stale się rozwijamy, a nasze drzwi są otwarte dla nowych pracowników. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy lub wyślij CV w celach późniejszej rekrutacji.

Sprawdź oferty
Kontakt

Masz pytania?

Przejdź do formularza

Karton Pak producent
opakowań kartonowych

Od 2002 roku zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych. Nasza firma działa na rynku już od wielu lat i w tym czasie zdobyła uznanie klientów dzięki najwyższej jakości naszych wyrobów oraz konkurencyjnym cenom.

Produkujemy opakowania w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów i dostarczyć im rozwiązań na miarę ich potrzeb. Dlatego w procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które pozwalają na
produkcję opakowań kartonowych w szybkim tempie i w dużej liczbie, bez straty jakości.

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne.
Kładziemy duży nacisk na jakość naszych wyrobów oraz na dbałość o środowisko naturalne. Nasze opakowania kartonowe są często wykonywane z surowców pochodzących z recyklingu, co pozwala nam na zmniejszenie naszego wpływu na środowisko.

Stawiamy także na innowacyjność i rozwój, dlatego ciągle pracujemy nad poprawą naszych procesów produkcji oraz wprowadzaniem nowych produktów i usług, które będą odpowiadać na potrzeby naszych klientów.