Technologie

Opakowania
dostosowane do
każdych potrzeb

W naszej firmie możemy przygotować opakowania z tektury 2, 3, 5 lub 7-warstwowej, w zależności od przeznaczenia kartonu i jego specyfikacji. Dodatkowo, wszystkie mogą zostać nadrukowane za pomocą druku offsetowego lub nadruku HD.

Nowoczesny park maszynowy pozwala także na stworzenie kartonów z klapami, otworami, perforacjami oraz klejonych wielopunktowo. Produkcja kartonów w naszej firmie odbywa się na maszynach automatycznych i półautomatycznych, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość i precyzyjne wykonanie każdego produktu.

Kontakt

Masz pytania?

Przejdź do formularza

Karton Pak producent
opakowań kartonowych

Od 2002 roku zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych. Nasza firma działa na rynku już od wielu lat i w tym czasie zdobyła uznanie klientów dzięki najwyższej jakości naszych wyrobów oraz konkurencyjnym cenom.

Produkujemy opakowania w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów i dostarczyć im rozwiązań na miarę ich potrzeb. Dlatego w procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które pozwalają na
produkcję opakowań kartonowych w szybkim tempie i w dużej liczbie, bez straty jakości.

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne.
Kładziemy duży nacisk na jakość naszych wyrobów oraz na dbałość o środowisko naturalne. Nasze opakowania kartonowe są często wykonywane z surowców pochodzących z recyklingu, co pozwala nam na zmniejszenie naszego wpływu na środowisko.

Stawiamy także na innowacyjność i rozwój, dlatego ciągle pracujemy nad poprawą naszych procesów produkcji oraz wprowadzaniem nowych produktów i usług, które będą odpowiadać na potrzeby naszych klientów.